A csorvási Bartók Béla Városi Könyvtár infrastruktúra fejlesztése

A TIOP-1.2.3-11/1-2012-0392 azonosítószámú pályázaton Csorvás Város Önkormányzata 7.999.997 Ft összegű vissza nem térítendő támogatást nyert a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség Humán Erőforrás Programok Irányító Hatósága által meghirdetett „Könyvtári szolgáltatások összehangolt infrastruktúra-fejlesztése - Tudásdepó Expressz” elnevezésű projekt megvalósításához.
Az „A csorvási Bartók Béla Városi Könyvtár infrastruktúra fejlesztése” című pályázat támogatásának mértéke a projekt elszámolható összköltségének 100%-a, melyet az Európai Unió támogatásával, az Európai Regionális Fejlesztési Alapból és a hazai központi költségvetési előirányzatból együttesen finanszíroznak. A projekt részeként megújul a Bartók Béla Városi Könyvtár számítástechnikai eszközparkja: a meglévő eszköz-állományon túl 14 db személyi számítógép, a szükséges szoftverekkel ellátva, egy színes, multifunkcionális nyomtató, és a gyengén látók számára egy speciális olvasó készülék áll a könyvtárlátogatók rendelkezésére.
A fejlesztés előnyeit már 2013 júliusától élvezhetik a könyvtár használói, a diákokat pedig a szeptemberben kezdődő tanévtől az új, korszerű informatikai eszközök segítik a tanulásban és a szabadidő értelmes, hasznos eltöltésében.

Fő támogatónk:
TÁMOP-3.2.4-09/1-2010-0022 számú pályázat
A magyar linkjegyzék Tárhely és domain